فروشگاه فایل

  گروه محصول -> جزوه و کتاب -> کسب و کار و پول

  فرمول فوم مایع جهت تولید فوم بتن  قیمت: ۱۰۰۰۰۰۰ریال     تعداد صفحات:      کد محصول :3892      حجم فایل:306,61 KB      نوع فایل :pdf  فرمولاسیون تولید فوم مایع شمیایی

  فروش فرمولاسیون مایع فوم بتن

  با این فرمولاسیون به راحتی حتی در خانه میتوانید فوم مایه شمیایی جهت تولید بتن فوم را تولید کنید و در آمد زیادی برای خود داشته باشید.

  آموزش این فرمولاسیون در خیلی جاها با مبالغ بالا تا 5 میلیون تومان هم فروخته میشود که ما این فرمول را با مبلغ بسیار ناچیز در اختیار صنعت فوم بتن کاران قرار میدهیم.

  دوستان با این فرمولاسیون به راحتی و دون هیچ گونه هزینه راه اندازی حتی در مخزن دستگاه فوم بتن خودتون میتونید مایع فوم بتن را درست کنید و دیگه برای خرید فوم مایع هزینه نکنید و با قیمتی پایین تر از نصف بازار برای خود فوم مایع تولید کنید و به فروش برسانید.

  سود حاصل از تولید فوم مایع بسیار خوب میباشد.

  دوستان با این کار من خواستم یه کمکی به صنعت فوم بتن کارها بکنم چون میدونم تلاش بسیاری برای اجرای فوم بتن میکنن و با این کار میتونن سود کاری خودشون رو دو برابر کنند.

  فروش فرمولاسیون مایع فوم بتن

  فرمولاسیون مایع شمیایی فوم بتن

  فوم مایع فوم بتن

  فوم شمیایی فوم بتن

  فرمول فوم مایع فوم بتن

   

     اگر کد تخفیف داری کلیک کن!

  توجه کنید شما با هر کارت عضو شتاب از هر بانکی میتوانید توسط درگاه بانک ملت خرید نمایید.فرقی نمیکند کارت شما از کدام بانک باشد با درگاه سایت ما میتوانید به راحتی خرید کنید.

  درگاه پرداخت بانک ملت 
اعتماد الکترونیک گارانتی خرید

  محصولات مرتبط
 • فرمول فوم مایع جهت تولید فوم بتن

  تعداد صفحات :
  کد محصول : 29146
  قیمت : 1,000,000 ریال
 • نام ونام خانوادگي:


  پست الکترونيکي:


  عنوان:


  پيام:


  ارسال پيام به صورت شخصي
  کد امنيتي: